ممنونم که میخونید.

بلاکچین، تکنولوژی، بیت کوین، موبایل، همه چی!

اقامت اروپا با خرید ملک با سرمایه گذارید در دومینیکا

اگر همین حالا درباره کشور زیبای دومینیکا در اینترنت جستجو کنید، به ده‌ها مقاله درباره این جزیره کوچک و چشم‌نواز می‌رسید. دومینیکا یکی از کشورهای مشترک‌المنافع و دارنده یکی از بهترین پاسپورت‌های جهان در دریای کارائیب واقع شده و بدون اغراق بهشت روی زمین است.

سواحلی با چشم‌انداز رویایی، منابع طبیعی بکر و دست‌نخورده، دسترسی به آب‌های آزاد و امکان تجارت و از همه مهم‌تر شرایط پرسود سرمایه‌گذاری مالی در دومینیکا، این کشور زیبا و کوچک را به مقصد موردعلاقه ایرانیان برای اخذ شهروندی تبدیل کرده است. به زبان ساده، شهروندان ایرانی نه‌تنها می‌توانند برای رسیدن به سود قابل‌‎توجه در این کشور زیبا و مطمئن سرمایه‌گذاری کنند، بلکه از این طریق می‌توانند برای شهروندی citizenship و پاسپورت دومینیکا نیز درخواست دهند.

نگاهی به دومینیکا

بخشی از صنعت این کشور زیبا بر پایه گردشگری و اکوتوریسم است. درعین‌حال دولت دومینیکا به دنبال جذب سرمایه‌های خارجی است و از همین طریق امکان شهروندی و درخواست پاسپورت دوم را برای سرمایه‌گذاران و خانواده‌هایشان فراهم کرده است.

دولت این کشور توجه ویژه به مسائل مختلف کشور دارد، نسبت به سلامت محیط‌زیست و استفاده از منابع طبیعی حساس است و آزادی و امنیت مردمش را تأمین می‌کند. در حال حاضر این کشور یکی از پرچمداران جلب‌توجه جهان به مسائل تغییرات اقلیمی است و تا سال ۲۰۳۰ قرار است به‌عنوان اولین کشوری شناخته شود  که پیش‌گام برطرف‌کردن مشکلات زیست‌محیطی، اقتصادی و اجتماعی است.

سرمایه‌گذاری در دومینیکا، فرصتی برای اخذ شهروندی

بر اساس برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا، متقاضیان می‌توانند با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت این کشور مانند هتل‌های لوکس و ویلاهای مجلل، برای شهروندی دومینیکا درخواست دهند. این پروژه‌ها شامل ساخت‌وساز یا بازسازی پروژه‌های مختلفی است که با اولویت حفظ محیط‌زیست در حال تکمیل هستند و توجهات بین‌المللی را به خودشان جلب کردند. یکی از این پروژه‌های بزرگ، پرسود و مجلل، پروژه هتل هیلتون دومینیکا است.

سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا به‌عنوان یکی از پروژه‌های مورد تأیید دولت، این فرصت را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده  که با پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار دلار آمریکا در زمره سهام‌داران این پروژه لوکس باشند و شامل برنامه اخذ شهروندی دومینیکا شوند. البته این برنامه حتما باید از طریق نماینده رسمی دولت Authorized Agent به‌عنوان رابط بین سرمایه‌گذار و دولت انجام شود.

فراموش نکنید که سرمایه‌گذاری شما در این پروژه باید حداقل به مدت سه سال در دست خودتان باشد و بعد از آن قابل‌فروش به سرمایه‌گذاران بعدی است.

مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا برای شهروندان ایرانی

برای انتخاب دومینیکا به‌عنوان مقصد دریافت پاسپورت دوم گفتنی‌ها بسیار است. علاوه بر امکان دریافت پاسپورت بدون نیاز به حضور در مراحل قانونی، شانس دریافت پاسپورت کشوری را دارید که پایین‌ترین نرخ جرم و جنایت در دنیا را دارد. استانداردهای زندگی در این کشور بالا و سیستم آموزشی همگان با اصول بین‌المللی است، در ضمن سیستم بهداشت و درمان کشور نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در مقاله آشنایی با کشور زیبای دومینیکا، چیزهایی که پیش از اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید، درباره زندگی در این کشور با جزئیات بیشتر صحبت کردیم.

دولت دومینیکا بالاترین سطح رفاه را برای شهروندان فراهم کرده است. شرایط اقتصادی کشور مناسب و قوانین مصوب محکم و اجرایی است. از تمام این موارد مهم‌تر، دومینیکا یکی از کشورهای مشترک‌المنافع است که با اصول بریتانیا همگام است، در نتیجه از اقتصاد بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری برای رسیدن به بالاترین میزان سود حمایت می‌کند. سیستم قانونی و حقوقی کشور تماما به زبان انگلیسی است ولی برای اخذ پاسپورت نیازی نیست که مدرک زبان داشته باشید.

دومینیکا برای سرمایه‌گذاران ایرانی فرصت‌های اقتصادی و تجاری خوبی را فراهم کرده تا هم از سرمایه‌شان محافظت کنند، هم به سود خوبی برسند و از این راه پاسپورت معتبری به‌عنوان پاسپورت دوم داشته باشند.

اقامت پرتغال با خرید ملک

متقاضیان بعد از دریافت پاسپورت دومینیکا شهروند این کشور هستند و بر طبق قانون اساسی، دولت از آن‌ها حمایت می‌کند. همین مورد کوچک نه‌تنها امنیت سرمایه، بلکه امنیت متقاضی و خانواده او را در هر شرایطی به‌عنوان شهروند قانونی حفظ خواهد کرد. سرمایه‌گذار ایرانی به‌راحتی می‌تواند از این راه آینده فرزندانش را تأمین کرده و وارد تجارت با دنیا و شرکت‌های بزرگ شود. همچنین سرمایه‌گذار و خانواده‌اش نیازی به ترک ایران برای همیشه ندارند، زیرا این پروسه کاملا قانونی و درعین‌حال غیرحضوری انجام می‌شود.

در آخر هم خوب است بدانید که با پاسپورت دومینیکا شانس سفر به کشورهای مهم دنیا از جمله کشورهای شنگن، انگلستان، چین و روسیه را دارید، می‌توانید اجازه تحصیل و استفاده از امکانات بهداشتی – درمانی را داشته باشید و مانند یک شهروند قانونی از رفاه بالای این کشور سود ببرید.

اقامت اروپا

برنامه اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک (Portugal Golden Visa) یکی از موفق‌ترین برنامه‌های اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه‌گذاری است که مزایای بسیاری برای سرمایه‌گذاران و خانواده‌هایشان به همراه دارد. این برنامه از سال ۲۰۱۲ شروع به کارکرده و تا به امروز دولت پرتغال قوانین مربوط به آن را به‌روزرسانی کرده تا پروسه درخواست برای متقاضیان آسان‌تر شود.

با سرمایه‌گذاری به ارزش حداقل ۲۸۰,۰۰۰ یورو در بخش املاک پرتغال می‌توانید همراه با همسر و فرزندان برای اقامت این کشور درخواست دهید. این اقامت را می‌توان هر ۲ سال تمدید کرد، اما برای هر بار تمدید باید حتما به مدت ۲ هفته در کشور پرتغال ماند.

در ادامه مقاله، مفصل درباره شرایط اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک و جزئیات مربوط به آن توضیح دادیم، با ما همراه شوید.

کلیاتی درباره اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک

با اخذ اقامت پرتغال، متقاضی حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و سفر آزادانه در حوزه شنگن را خواهد داشت. این برنامه تنها نیازمند ۷ روز اقامت در پرتغال برای هرسال است که پس از ۵ سال امکان تبدیل آن به اقامت دائم، تابعیت و اخذ پاسپورت وجود دارد.

همچنین، پروسه دریافت اقامت با خرید ملک نیازمند حداقل ۴ سفر به پرتغال در طول ۵ سال است. در این ۵ سال متقاضی باید یک‌بار برای انتخاب و خرید ملک، یک‌بار برای انجام پروسه انگشت‌نگاری و ۲ بار برای تمدید اقامت موقت (هر ۲ سال یک‌بار) به این کشور سفر کند.

آشنایی با کشور پرتغال

کشور پرتغال که در کرانه اقیانوس اطلس قرار گرفته، یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین دولت‌های اروپا و البته یکی از آرام‌ترین و امن‌ترین کشورهای جهان است.

پرتغال عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است و ارز رایج کشور از سال ۲۰۰۲ مانند دیگر کشورهای این منطقه یورو است. زبان پرتغالی، زبان رسمی این کشور است، اما انگلیسی هم در مناطق توریستی و در میان قشر جوان رایج است.

یک‌سوم از اقتصاد کشور پرتغال مربوط به تولید و ساخت است. این کشور تأمین‌کننده چوب پنبه در سطح جهانی است. صنعت گردشگری پرتغال پررونق است. با منابع کمی از انرژی هیدروکربن، پرتغال متعهد به تولید منابع انرژی‌های تجدیدپذیر مانند هیدرو (آبی)، بادی و خورشیدی (سولار انرژی) است. در واقع، بیش از ۴۰ درصد از انرژی تولیدی پرتغال از این منابع تأمین می‌شود که شامل بهترین برج بادی در سراسر جهان است.

پرتغال کشوری نسبتاً کوچک با جمعیت حدوداً ۱۱ میلیون نفر است که به تاریخ غنی، فرهنگ زنده، غذاهای منحصربه‌فرد، آ‌ب‌وهوای مطلوب و سواحل فوق‌العاده خود افتخار می‌کند.

چرا باید پاسپورت دوم داشته باشیم؟ شش دلیل اصلی برای اخذ پاسپورت معتبر

پاسپورت یک مجوز قانونی است که به شهروند امکان سفر می‌دهد و ارزش این مدرک از کشوری تا کشور دیگر متفاوت است. به‌ همین خاطر دارندگان برخی پاسپورت‌ها به‌راحتی سفر می‌کنند و برخی دیگر برای هر کشوری نیاز به اخذ مجوز قانونی  سفر یا همان ویزا را دارند. همین مسئله محدودیت سفر و فاکتورهای دیگری مانند اجازه کار یا تحصیل باعث شده تا شهروندان کشورهایی که پاسپورت معتبری ندارند، به دنبال پاسپورت دوم باشند تا به‌راحتی در کشورهای مختلف کار کرده، تحصیل کرده و بدون محدودیت سفر بروند. علاوه بر این موارد شش دلیل اصلی، مهم و تاثیرگذار دیگر هم در تقاضای شهروندان برای اخذ پاسپورت دوم موثر است که در ادامه با جزئیات به آن پرداختیم. با ما همراه شوید!

تا اینجا متوجه شدیم که مردم برای سفر آزادانه و امکان کار یا تحصیل در دیگر کشورهای جهان خواهان دریافت پاسپورت دوم هستند. در ادامه شش دلیل اصلی که در سال‌های اخیر موجب شده شهروندان بیشتر و بیشتری به دنبال پاسپورت معتبر دیگری باشند را در این قسمت برایتان آوردیم که اولین مورد دسترسی به فرصت‌های شغلی و اقتصادی است.

۱. گزینه‌های اقتصادی بیشتر

پاسپورت دوم در را به روی خدمات مالی بین‌المللی باز می‌کند. این امر مخصوصا در مورد آمریکایی‌ها صدق می‌کند. به همین خاطر است که بیشتر موسسات مالی خارجی کسانی که پاسپورت آمریکایی ارائه می‌دهند را رد می‌کنند ، برای اینکه مشتری خوش اقبالی باشید باید پاسپورت کشوری متفاوت را داشته باشید.

فرصت‌های شغلی و اقتصادی بیشتر

اخذ پاسپورت دوم فرصت‌های اقتصادی و شغلی بیشتری را به‌عنوان یک شهروند در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید وارد دنیای تجارت آزاد شوید، با هلدینگ‌های بزرگ در ارتباط باشید و برای شرکت در جلسات مهم بلافاصله و بدون دغدغه ویزا به هر نقطه‌ای از دنیا سفر کنید.

شهروندان ایرانی با اخذ پاسپورت دوم از کشوری مانند دومینیکا می‌توانند آزادانه به بیشتر کشورهای دنیا مثلا کشورهای حوزه شنگن سفر کنند، در نمایشگاه‌ها و همایش‌های مهم حضور داشته باشند و هیچ فرصت تجاری و کاری را از دست ندهند.

۲. دوری کردن از آسیب های سیاست خارجی

اگر کشوری که در آن زندگی می‌کنید در مسائل دیگر کشورها دخالت می‌کند همواره شما در معرض خطر قرار دارید.

دوری از مسائل سیاسی

دریافت پاسپورت دوم این امکان را به شما می‌دهد تا از تمامی مسائل سیاسی دور باشید. معمولا شهروندان کشورهایی مانند کره‌شمالی یا سوریه که وجهه سیاسی مناسبی در دنیا نداشته و از همه طرف بایکوت شدند، تقریبا تمام شانسشان را برای سفر آزادانه از دست می‌دهند. بیشتر کشورهای دنیا به‌دلیل امکان پناهندگی به شهروندان این کشورها ویزای توریستی هم نمی‌دهد در نتیجه تقریبا هیچ شانسی برای سفر و تجربیات جدید، تحصیل و راه‌اندازی کار و بیزینس ندارند.

اخذ پاسپورت دوم شرایطی را فراهم کرده تا از تمامی مسائل سیاسی و وجهه بین‌المللی کشورتان دور باشید و بدون دغدغه سفر کنید.

۳. سفر بدون ویزا به کشورهای بیشتر

وجهه سیاسی نامناسب کشورها ممکن است حق تصیل در خارج را از شهروند بگیرد، به او اجازه کار در بازار تجارت آزاد و راه‌اندازی بیزینس‌های بزرگ را ندهد و حتی سفر به کشورهای مختلف را به دلیل ضرورت ویزا به یک دغدغه جدی و مهم تبدیل کند. به همین خاطر، یکی از مهم‌ترین دلایل اخذ پاسپورت دوم امکان سفر آزادانه به کشورهای مختلف است.

بهترین گزینه برای شهروندان ایرانی اخذ پاسپورت دومینیکا است که به‌عنوان یکی از معتبرترین پاسپورت‌های دنیا شرایط سفر به بیشتر کشورها را در اختیار شهروندانش قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر درباره مزایای پاسپورت دومینیکا بد نیست که نگاهی به مقاله درباره برنامه محبوب اخذ پاسپورت و تابعیت دومینیکا چه می‌دانید، داشته باشید

سؤالات متداول

  • آیا دومینیکا علاوه بر پروژه هتل هیلتون، برنامه دیگری هم دارد؟

بله، اگر تمایلی به سرمایه‌گذاری حداقل ۲۲۰ هزار دلار در پروژه‌های مورد تأیید دولت نداشته باشید، با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار کمک بلاعوض به دولت دومینیکا نیز می‌توانید برای اخذ شهروندی درخواست دهید.

  • مدت‌زمان اخذ پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

برنامه سرمایه‌گذاری در دومینیکا یکی از دقیق‌ترین و سریع‌ترین روش‌های اخذ شهروندی و پاسپورت دوم است که حدودا ۶ ماه زمان نیاز دارد. این برنامه از طریق نماینده رسمی دولت انجام می‌شود، در نتیجه کاملا قانونی و قابل‌اعتماد است. برای اطلاعات بیشتر بهتر است که نگاهی به مقاله سوالات رایج برنامه شهروندی دومینیکا داشته باشید.

  • آیا متقاضی می‌تواند خانواده‌اش را همراه ببرد؟

بله همسر سرمایه‌گذاران و فرزندان وابسته زیر سن قانونی می‌توانند همراه متقاضی برای اخذ شهروندی درخواست دهند.

  • آیا می‌توان با ثبت شرکت برای اخذ شهروندی دومینیکا درخواست داد؟

خیر، اخذ پاسپورت دومینیکا صرفاا از طریق روش‌هایی که معرفی کردیم، یعنی کمک بلاعوض به دولت یا سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت، امکان‌پذیر است.

  • آیا سرمایه‌گذاران در پروژه هتل هیلتون از مالیات معاف هستند؟

بله سرمایه‌گذارانی که در پروژه هتل هیلتون دومینیکا سرمایه‌گذاری کنند، تا ده سال از پرداخت مالیات معاف هستند.

منبع : cankash.com

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

ممنونم که میخونید.

بلاکچین، تکنولوژی، بیت کوین، موبایل، همه چی!

طبقه بندی موضوعی
مشخصات بلاگ

بلاکچین، تکنولوژی، بیت کوین، موبایل، همه چی!

دنبال کنندگان ۵ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پیوندهای روزانه