ممنونم که میخونید.

بلاکچین، تکنولوژی، بیت کوین، موبایل، همه چی!

۹۸ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

مایکرواستراتژی بیت کوین خرید

شرکت نرم‌افزاری مایکرواستراتژی روز دوشنبه اعلام کرد که ۱۳,۰۰۵ بیت کوین دیگر به ارزش تقریبی ۴۸۹ میلیون دلار خریداری کرده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۸:۲۹

تحلیل قیمت اتریوم ریزش قیمت سقوط ETH

در آخر هفته قیمت بیت کوین در محدوده ۳۵۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ دلار در حال نوسان بود تا اینکه با انتشار خبری مبنی بر ممنوعیت انجام تراکنش‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال از سوی یک بانک چینی، قیمت بزرگ‌ترین رمزارز بازار به کانال ۳۲۰۰۰ وارد شد. به همراه آن آلتکوین‌ها نیز با ریزش قیمت مواجه شدند. اتریوم برای اولین بار در طول یک ماه گذشته به محدوده زیر ۲۰۰۰ دلار وارد شد. هرچند که به نظر می‌رسد اعلامیه آن بانک چینی حذف شده است، اما آثار آن در بازار کریپتوکارنسی‌ها قابل مشاهده است.

آلتکوین‌ها در روزهای گذشته با کاهش قیمت همراه بوده‌اند. اتریوم دومین رمزارز پر قدرت بازار هفته گذشته با قیمت ۲۶۰۰ دلار خرید و فروش می شد. با این حال ۲۴ ساعت گذشته بدترین شرایط برای این رمزارز رقم خورده است. ارز ETH در زمان کوتاهی به کف قیمتی ۱۹۸۰ دلار در صرافی Bitstamp رسید. بنابراین برای اولین بار از تاریخ ۲۳ می این ارز دیجیتال به محدوده زیر ۲۰۰۰ دلار وارد شده است. قیمت اتریوم در حال حاضر ۱۹۳۱ دلار است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۸:۲۷

ریزش قیمت دوج کوین سقوط قیمت DOGE

روز گذشته یکی از اتومبیل‌های مسابقه‌ای که طرح دوج کوین را روی ماشین خود به نمایش گذاشته بود به صورت نمایشی از خط پایان عبور کرد و پس از آن به دیوار کناری برخورد کرد. پس از این اتفاق قیمت DOGE با ریزش همراه شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۸:۱۹

ممنوعیت استخراج بیت کوین چین

قیمت بیت کوین بار دیگر ۱۰۰۰ دلار کاهش پیدا کرد. داده‌های تریدینگ ویو نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین در روز دوشنبه ۳۱ خرداد به زیر سطح ۳۲۵۰۰ دلار وارد شده است. به نظر می‌رسد بانک بزرگ کشاورزی چین تراکنش‌های مرتبط با بیت کوین و ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۸:۱۷

معرفی ارز دیجیتال شیبا - shib توکن - shiba inu

اگر در چند هفته اخیر کمی اخبار بازار رمز ارزها را دنبال کرده باشید حتما انفجار قیمت میم کوین‌ها توجهتان را جلب کرده است. پروژه شیبا اینو و ارز دیجیتال شیبا با نماد SHIB ظهور یکی دیگر از توکن‌هایی با لوگوی سگ در بازار ارزهای دیجیتال است. در این مقاله Shiba inu را معرفی خواهیم کرد و آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم و با داستان جالب راه‌اندازی آن آشنا می‌شویم.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۲:۵۹

افزایش قیمت بیت کوین رشد BTC ‌Bitcoin

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار PlanB طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۱:۳۹

قانون گذاری صرافی های ارز دیجیتال

به گزارش گرداب در پی دستگیری مدیران صرافی کریپتولند و مسدود شدن حساب‌های مشتریان این سایت، فرآیند حسابرسی کاربران از روز سه‌شنبه اول تیرماه آغاز می‌شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۱:۳۵

استیبل کوین تتر

بر اساس داده‌های TheBlockCrypto، عرضه استیبل کوین تتر (USDT) از ابتدای ماه ژوئن تغییر نکرده است. از تاریخ ۱ ژوئن تا کنون تعداد تمام کوین‌های در گردش تتر به میزان ۶۴.۲۵ میلیارد ثابت بوده است. عدم رشد عرضه USDT نشان‌دهنده آن است که در حال حاضر در بازار رمزارزها تقاضا برای این استیبل کوین وجود ندارد و سرمایه جدیدی به بازار وارد نشده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۰۰ ، ۱۱:۲۵

۱ | خاطرات هفته اول سربازی سجیو | خدمت صفر یک شهدای وظیفه نزاجا

۲ اردیبهشت ۹۸ | استرس عجیب

روز اول که اومدیم، یعنی ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، دوشنبه بود. خیلی سخت بود واقعا و فکر میکنم برای همه سخت بوده. خیلی علاف شدیم. حالا نمی‌خوام توضیح بدم که توی مسیر اومدن من از مترو نیروی هوایی پیاده شدم و به گفته یکی از دوستانم که قبلا آموزشی اونجا بود رفتم که از درب شمال بیام داخل. به ما یه برگه داده بودن که سر ساعت ۹ صبح دوشنبه خودتون رو به مرکز آموزش ۰۱ شهدای وظیفه نزاجا معرفی کنید! و من رفتم سمت درب شمال، اما اصلا دری نبود! همینجوری خیابون (فتوحی اگر اشتباه نکنم!) تا انتها رفتم و رسیدم به جایی که میگفت نیروهای ویژه  اونجا آموزش میبینن و توی اون لحظه گفتم بدبخت شدیم فکر کردن نیروی ویژه‌ایم! بالاخره با سربازی که اونجا بود صحبت کردیم و گفت اشتباه اومدم و ساعت شده بود ۵ دقیقه به ۹ و استرس من رو گرفته بود! به یه پسری همراه بودیم که اونم میرفت ۰۱ اما مثل من گیج شده بود! و خیلی هم اسکل بود پسره متاسفانه و بودن کنار اون توی مسیر بیشتر آزارم میداد!

بالاخره ساعت حدودای ۹:۰۵ دقیقه صبح بود که رسیدم درب جنوب ۰۱ شهدای وظیفه نزاجا! حس فوق‌العاده بدی بود، باید گوشی رو تحویل میدادیم و میرفتیم داخل، و این شد که من گوشی خودمو تحویل دادم و شدم بی گوشی برای مدتی که میگم بهتون!

رفتم داخل کلی آدم اومده بود (بعدا فهمیدم حدود ۱۱۰۰ نفر) و من همین که داخل شدم گفتن برید اون گوشه سمت راست تا بازرسی بشین (حواستون باشه فلش و سی‌دی و گوشی و غیره نداشته باشین) دوستانی بودن که از شهرستان اومده بودن و با کلی وسایل، اما من فقط یه پوشه دستم بود و راه افتادم. بازرسی کردن و چون تعداد گروه اول زیاد بود ما کمی (حدودا یک و نیم ساعت باید منتظر میموندیم تا اونا رو ببرن و بعد ما). و بعد