ممنونم که میخونید.

بلاکچین، تکنولوژی، بیت کوین، موبایل، همه چی!

پروژه‌هایی که در حوزه رمز ارزها، دیفای و توکن‌های بی‌همتا (NFT) فعالیت می‌کنند، برای جذب مخاطبان بیشتر توکن‌هایشان را به کاربران ایردراپ می‌کنند. تیم میهن بلاکچین برنامه دارد تا هر سه‌شنبه، چند مورد از این توکن‌های رایگان، به همراه نحوه مشارکت در آنها را به مخاطبان خود معرفی کند. در این مقاله، به معرفی ایردراپ ۵ پروژه Gamefi، Sphynx، بانی‌پارک، Crypto.com و شبکه کایبر می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ایردراپ Gamefi

پروتکل گیم‌فای اولین پروتکل استخر استخراج (Mining Pool) در دنیای بازی‌‌های بلاچینی یا Play to Earn است، که پلتفرمی برای تجمیع این نوع بازی‌ها در سطح جهان طراحی کرده است. نام توکن حاکمیتی این پروتکل GFI است و دارندگان این رمز ارز می‌توانند در سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) این پلتفرم مشارکت کنند و به پروپوزال‌ها و طرح‌های مختلف به منظور بهبود عملکرد پلتفرم، رای دهند.

این پروتکل یکی سیستم جدید جذب سرمایه به نام IGO یا عرضه اولیه گیم‌فای (Initial Gamefi Offering) ایجاد کرده، که برای عرضه اولیه توکن‌های بازی‌های بلاکچینی طراحی شده است. بازی‌هایی که از نظر Gamefi معتبر باشند، در لیست این پروژه قرار می‌گیرند و افراد می‌توانند توکن‌های این بازی‌ها را خریداری کنند. از داخل پروژه IGO، شما می‌توانید به GSwap دسترسی پیدا کنید. پروتکل گیم‌فای به دارندگان توکن GFI اجازه می‌دهد که از طریق سپرده‌گذاری (Staking) این توکن‌ها در GSwap، توکن GFI رایگان دریافت کنند. کاربران همچنین می‌توانند در جی‌سواپ ترید کنند، به ییلد فارمینگ بپردازند و در لانچ‌پول‌ها شرکت کنند.

برای شرکت در ایردراپ Gamefi، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان باقی‌مانده از این Airdrop را می‌بینید. یعنی در زمان نگارش این مقاله، شما ۲۳ ساعت دیگر برای شرکت در توزیع رایگان این توکن زمان دارید.

۱۴۵۰۰ توکن GFI در بین ۵۰۰۰ آدرس کیف پول توزیع خواهد شد و حدود ۲۸۰ هزار آدرس در این ایردراپ شرکت کرده‌اند. از بین این تعداد آدرس ۵۰۰۰ آدرس انتخاب می‌شوند و به هر کدام از آنها ۲.۹ GFI توزیع خواهد شد. قیمت این توکن در کوین مارکت کپ ۰.۴۷ دلار است.


ایردراپ پروتکل Sphynx

شبکه اسفینکس با هدف تقویت طبیعت فاندامنتال یا بنیادی توکن‌های غیرمثلی به وجود آمده است. این کار از طریق استفاده از نسل بعدی ییلد فارمینگ، استخراج نقدینگی و سپرده‌گذاری NFTها صورت می‌گیرد. این پروتکل از استاندارد BEP-721 استفاده می‌کند تا هر توکن NFT را منحصر به فرد کند.

توکن SPH یک توکن حاکمیتی است که با استاندارد Bep20 ساخته شده است. با استیک کردن (سپرده‌گذاری) این رمز ارز شما می‌توانید در تصمیمات پلتفرم مشارکت کنید و به پروپوزال‌های مختلف رای دهید.

برای شرکت در ایردراپ Sphynx، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر (درست مانند ایردراپ قبلی) زمان باقی‌مانده از این ایردراپ را می‌بینید. یعنی در زمان نگارش این مقاله، شما ۱ روز و ۲۰ ساعت دیگر برای شرکت در توزیع رایگان این توکن زمان دارید.

۱۰ میلیارد توکن SPH در بین ۲۰۰۰ آدرس کیف پول توزیع خواهد شد و حدود ۳۱۰ هزار و ۹۳۹ آدرس در این ایردراپ شرکت کرده‌اند. از بین این تعداد آدرس ۲۰۰۰ آدرس انتخاب می‌شوند و به هر کدام از آنها ۵ میلیون SPH توزیع خواهد شد. قیمت این توکن در زمان نگارش این مقاله، در کوین مارکت کپ ۰.۰۰۰۰۰۰۴۲۴ دلار است.

برای مشارکت در ایردراپ، باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.


ایردراپ BunnyPark

بانی‌پارک یک پروژه دیفای و NFT است که بر روی شبکه هوشمند بایننس راه اندازی شده و تمرکز آن بر روی استانداردسازی محصولات NFT، گیم‌پلی‌های متنوع، قوانین ساخت محصولات و ارزش‌گذاری اپلیکیشن‌ها با استفاده از مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند استاندارد است.

این پلتفرم اپلیکیشن‌های مختلف را از تیم‌های توسعه دهنده و هنرمندان دریافت می‌کند و آنها را بررسی می‌کند و در صورت تایید، پروژه‌ها را وارد مرحله جذب سرمایه، تحقیق و توسعه و دیگر خدمات می‌کند. بانی‌پارک پروتکل‌های NFT و قراردادهای هوشمندی را ارائه می‌دهد که با استانداردهای ERC-721 و ERC-1155 برای ترکیب مطابقت دارند. توسعه دهندگان می‌توانند با استفاده از BunnyPark پروتکل مورد نیاز خود را ایجاد کنند و توسط پارامترهای قابل تنظیم، محصولات NFT خود را بسازند.

برای شرکت در ایردراپ توکن BP، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر زمان باقی‌مانده از این ایردراپ را می‌بینید. یعنی در زمان نگارش این مقاله، شما ۱ روز و ۱۵ ساعت دیگر برای شرکت در توزیع رایگان این توکن زمان دارید.

۱۵۲۰۰ توکن BP در بین ۱۰۰۰ آدرس کیف پول توزیع خواهد شد و ۶۳۲ هزار و ۵۹۵ آدرس در این ایردراپ مشارکت کرده‌اند. از بین این تعداد، ۱۰۰۰ آدرس انتخاب می‌شوند و به هر کدام از آنها ۱۵.۲ رمز ارز BP توزیع خواهد شد. قیمت این توکن در زمان نگارش این مقاله، در کوین مارکت کپ ۰.۶۸۴ دلار است.


ایردراپ xUSD توسط شبکه کایبر

شبکه Kyber در نظر دارد تا به کاربران خود ۳۰۰۰ دلار توکن xDollar یا xUSD را ایردراپ کند. برای این کار، ابتدا وارد این لینک شوید. سپس بر روی 0xPoligon@ کلیک کنید. شما باید در استخر xUSD – USDC تامین نقدینگی کنید. ۴ آدرسی که نقدینگی این استخر را تامین کرده‌اند، برنده ۵۰۰ دلار جایزه به صورت توکن xUSD می‌شوند.

همچنین اگر در توییتر اکانت‌های xDollarFi و KyberNetwork را فالو کنید، همین پستی که تصویر آن را در زیر می‌بینید را ریتوییت کنید و به کانال‌های تلگرامی کایبر و xDollar بپیوندید، می‌توانید در قرعه‌کشی ۲۰۰ دلاری این شبکه شرکت کنید. زمان نهایی شرکت در این ایردراپ، ۵ اکتبر یا ۱۳ مهر ۱۴۰۰ است.


ایردراپ Crypto.com

پلتفرم Crypto.com برنامه دارد تا به مناسبت راه‌اندازی شبکه اصلی Cronos در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۸ مهر ۱۴۰۰)، به ارزش ۱ میلیون دلار توکن CRO را به جامعه این پلتفرم ایردراپ کند. برای شرکت در این توزیع رایگان توکن، شما باید ابتدا وارد این لینک شوید و همین پستی که تصویر آن را در زیر می‌بینید را ریتوییت کنید، ریپلای کنید و ۵ نفر از دوستانتان را تگ کنید. سپس صفحات Cronos_Chain و Cryptocom را فالو کنید و CRO# را در قسمت Bio توییتر خوپد قرار دهید.

همچنین در این ایردراپ، ۱۰۰۰ آدرس برنده، به مقدار ۱۰۰۰ دلار بیت کوین دریافت می‌کنند.


هر سه‌شنبه، تیم اخبار ارز دیجیتال میهن بلاکچین تعدادی ایردراپ را به شما معرفی می‌کند. ایردراپ باعث جذب مخاطبان و کاربران بیشتر می‌شود و بسیاری از پلتفرم‌ها در حوزه رمز ارزها از این روش استفاده می‌کنند. در این مقاله ۵ ایردراپ را به همراه نحوه مشارکت در آنها را معرفی کردیم. امیدواریم که بتوانید در این ایردراپ‌ها شرکت کنید و توکن‌های رایگان به دست آورید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

ممنونم که میخونید.

بلاکچین، تکنولوژی، بیت کوین، موبایل، همه چی!

طبقه بندی موضوعی
مشخصات بلاگ

بلاکچین، تکنولوژی، بیت کوین، موبایل، همه چی!

دنبال کنندگان ۵ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پیوندهای روزانه